Dualarda buluşmak dileğiyle...

CepVakit 2017 | Alternatif Namaz Vakti Programları


CepVakitin diğer programlardan farkı+ Reklam Yok (Sadece illerde sponsor isimleri gösterilmektedir)
+ Anti vesvese Rekat sayar özelliği (Harekete duyarlı telefonlarda)
+ 6 farklı Widget
+ Ay veGüneş ile kıbleyi bulabilme
+ Hicri ve miladi olarak 3 aylık namaz vakitleri listesi
+ Yıl boyunca internet bağlantısı gerektirmez (İnternet erişim izni istenmediği için kişisel verilerinizin paylaşılma riski yoktur)
+ Düşük boyut (1,7 MB)
+ Görme zorluğu çekenler için zıt renkler ekran seçeneği

Cepvakit 2017 cep telefonu ve tabletler için geliştirilmiş, namaz vakitlerinin takibini sağlayan bir programdır. Diyanet İşlerinin yıllık ölçümleri esas alınmaktadır. Offline olarak kullanılabilmektedir bu yüzden sürekli güncelleme gerektirmez. Uygulama ön planda çalışan bir servis ile hızlı bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bildirim ikonu ile kalan süre ve DİB 'nın temkin süresi olan -/+ 4dk gösterilmektedir.

Özellikler,
> Diyanet İşleri Başkanlığı namaz vakitleri (3 aylık vakit verisini listeleme)
> Vakit öncesi ve sonrası uyarım (vakit girişinde ve ayrıca vaktinden önce)
> Vakitlerde otomatik sessize alma
> Bildirim Servisi (iptal edilebilir)
> Monitör özelliği
> İlçe ayarı -/+
> Kıble tayini (Pusula veya Güneş&Ay yardımı ile)
> Kaza namazları takibi
> Tesbih

Değerli vakitlerini ayırarak yorum yapan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Not: Pusula ile ilgili problemler genelde cihaz kaynaklıdır, yazılım sadece cihazdan alınan bilgi doğrultusunda kıbleyi göstermektedir.

(Pusula kullanımı için öncelikle; telefonun pusulasının kalibre edilmesi gerekmektedir -havada 8 çizecek şekilde telefonun hareket ettirilmeli-, yakın mesafede metal ve manyetik nesne bulunmaması ve cihazın yere paralel şekilde tutulması gerekmektedir.)

Java telefonlar için indir

Android için Google Play

Alternatif olarak daha kapsamlı olan  Ezan Vakti Pro 2017 yi deneyebilirsiniz.


cep vakit android, cepvakit google play cepvakit apk, cep vakit bada, cepvakit blackberry,cep vakit android, cepvakit apk, cep vakit bada, cepvakit blackberry, cepvakit.com 2016, cepvakit download, cepvakit gezginler, www.cepvakit.com, cep vakit indir, cep vakit indir 2016, cepvakit index, cepvakit jar, cepvakit kible, cepvakit mobil, cep vakit nokia, cepvakit nokia 6300, cep vakit programı indir, cep vakit programı, cepvakit program, cepvakit samsung, cepvakit türkçe, cepvakit uyumlu telefonlar, cepvakit v.0, cepvakit wap, cepvakit yükleme, cepvakit-zip download, a_ cepvakit _, cepvakit , cepvakit 2, cepvakit v5., cepvakit 5, cep vakit 7.0, cep vakit 6.0 indir,  namaz vakti bildirme programı, namaz vakti programı cep telefonu, namaz vakti programı diyanet, namaz vakti ezan okuma programı, namaz vakti programı gezginler, namaz vakti hesaplama programı, namaz vakti programı indir, cep kıble ve namaz vakti programı v6.7 indir, mobil namaz vakti programı, namaz vakti namaz vakitleri programı indir, cep telefonu için namaz vakti programı, namaz vakti uyarı programı, namaz vakti programı, namaz vakti programı, cep kıble ve namaz vakti programı indir, prayer for mobile phone, prayer for imobile, prayer for imobile, prayer time for mobile, prayer for imobile, prayer times for mobile , prayer times for windows mobile, prayer for imobile, , prayer times für handy, prayer handy, handymans prayer, handy prayer of, handy prayer quotes 


Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdi gözler sizin üzerinizde...

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca konu ile ilgili yorumlar yazınız. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istedikleriniz varsa iletişim formunu kullanın.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır. İsimsiz yorumlar artık yayınlanmayacaktır.