Dualarda buluşmak dileğiyle...

Cep Vakit 2013 & Alternatif Namaz Vakti Programları

Cepvakit 2015 e ulaşmak için tıklayınız. (Cep Vakit 2013 bu programın eski sürümüdür.)

cep vakit android, cepvakit apk, cep vakit bada, cepvakit blackberry, cepvakit.com 2011, cepvakit download, cepvakit gezginler, www.cepvakit.com, cep vakit indir, cep vakit indir 2013, cepvakit index, cepvakit jar, cepvakit kible, cepvakit mobil, cep vakit nokia, cepvakit nokia 6300, cep vakit programı indir, cep vakit programı, cepvakit program, cepvakit samsung, cepvakit türkçe, cepvakit uyumlu telefonlar, cepvakit v.0, cepvakit wap, cepvakit yükleme, cepvakit-zip download, a_ cepvakit _, cepvakit , cepvakit 2, cepvakit v5., cepvakit 5, cep vakit 6.0, cep vakit 6.0 indir,  namaz vakti bildirme programı, namaz vakti programı cep telefonu, namaz vakti programı diyanet, namaz vakti ezan okuma programı, namaz vakti programı gezginler, namaz vakti hesaplama programı, namaz vakti programı indir, cep kıble ve namaz vakti programı v6.7 indir, mobil namaz vakti programı, namaz vakti namaz vakitleri programı indir, cep telefonu için namaz vakti programı, namaz vakti uyarı programı, namaz vakti programı, namaz vakti programı,  , , cep kıble ve namaz vakti programı indir, prayer for mobile phone, prayer for imobile, prayer for imobile, prayer time for mobile, prayer for imobile, prayer times for mobile , prayer times for windows mobile, prayer for imobile, , prayer times für handy, prayer handy, handymans prayer, handy prayer of, handy prayer quotes Cepvakit 2013  sürümünde yaptığım incelemelere göre çok fazla değişiklik yapılamadığını ifade edebilirim. Bildiğiniz üzere bir önceki sürümde son olarak blogumuzun tavsiyesi üzerine kalan vakte göre değişen arkaplan rengi Cepvakite uygulanmıştı. Cep vakite eklenen her yeni özellik bazı telefonların programı desteklememesine neden oluyor. Bu yüzden de Cihad abimiz programı olabildiğince sade tutmak istiyor. Programla ilgili daha önceki incelemelerimize ulaşmak için tıklayınız. Altta CepVakit programına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir kaç uygulamanın da linkini veriyorum. Lafı uzatmadan linklerimizi verelim. Hayırlı günlerde kullanmanız temennisiyle...


2014 sürümüne ulaşmak için tıkla CepVakit 2014 İndir

Cep Vakit 2013 Basit Sürüm s40 (Simple version) - Skydrive
Direk Link jar / jad (wap a bağlanabilir)
Cep Vakit 2013 Normal Sürüm (Normal version) - Skydrive  (Alternatif direk link)
Direk Link jar / jad (wap a bağlanabilir)
Cep Vakit 2013 Android Sürümü (Android version) - Sydrive
Android için direk indir (wap a bağlanabilir)
Hepsi bir arada zip paket halinde Skydrive farkıyla indir

Cepvakit 2013 ü çalıştıramayanlar aşağıdaki yazılımları deneyebilirler.
Diyanetin mobil arşivi
(Telefonunuzun modeline göre seçin indirin)
Pray Mobile 3.7 (java) (Her yıl güncelleme istemez, birkaç dakika Diyanet ile fark var)


Cep Vakit; symbian, android ve java alt yapısına sahip  tüm telefonlar ile uyumludur.
Programı kullanan kardeşlerimiz programın geliştirilmesi veya hataların düzeltilmesi için telefon modelini belirterek yorum yazarlarsa seviniriz.


0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca konu ile ilgili yorumlar yazınız. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istedikleriniz varsa iletişim formunu kullanın.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır. İsimsiz yorumlar artık yayınlanmayacaktır.